Stredná odborná škola, SNP 30, Ivanka pri Dunaji

 

Navigácia

Maturity › Maturitné predmety žiakov v triede IV.E

Študent Predmet Úroveň
David Bartoška slovenský jazyk a literatúra
anglický jazykB1
teoretická časť odbornej zložky
praktická časť odbornej zložky
Patrícia Čičolová slovenský jazyk a literatúra
nemecký jazykB1
teoretická časť odbornej zložky
praktická časť odbornej zložky
Michaela Eglová slovenský jazyk a literatúra
nemecký jazykB1
teoretická časť odbornej zložky
praktická časť odbornej zložky
Simona Filová slovenský jazyk a literatúra
nemecký jazykB1
teoretická časť odbornej zložky
praktická časť odbornej zložky
Boris Gálik slovenský jazyk a literatúra
anglický jazykB1
teoretická časť odbornej zložky
praktická časť odbornej zložky
Richard Horák slovenský jazyk a literatúra
anglický jazykB1
teoretická časť odbornej zložky
praktická časť odbornej zložky
Gabriela Chovancová slovenský jazyk a literatúra
anglický jazykB1
teoretická časť odbornej zložky
praktická časť odbornej zložky
Filip Idešic slovenský jazyk a literatúra
nemecký jazykB1
teoretická časť odbornej zložky
praktická časť odbornej zložky
Veronika Illiková slovenský jazyk a literatúra
nemecký jazykB1
teoretická časť odbornej zložky
praktická časť odbornej zložky
Desana Jankovichová slovenský jazyk a literatúra
anglický jazykB1
teoretická časť odbornej zložky
praktická časť odbornej zložky
Dominika Kulášová slovenský jazyk a literatúra
anglický jazykB1
teoretická časť odbornej zložky
praktická časť odbornej zložky
Eszter Magyar slovenský jazyk a literatúra
anglický jazykB1
teoretická časť odbornej zložky
praktická časť odbornej zložky
Dominik Molnár slovenský jazyk a literatúra
nemecký jazykB1
teoretická časť odbornej zložky
praktická časť odbornej zložky
Daša Raučinová slovenský jazyk a literatúra
anglický jazykB1
teoretická časť odbornej zložky
praktická časť odbornej zložky
Natália Szásziková slovenský jazyk a literatúra
anglický jazykB2
teoretická časť odbornej zložky
praktická časť odbornej zložky
Natália Šprlová slovenský jazyk a literatúra
nemecký jazykB1
teoretická časť odbornej zložky
praktická časť odbornej zložky
Alex Michael Takáč slovenský jazyk a literatúra
anglický jazykB1
teoretická časť odbornej zložky
praktická časť odbornej zložky
Peter Tóth slovenský jazyk a literatúra
anglický jazykB1
teoretická časť odbornej zložky
praktická časť odbornej zložky
Klaudia Tóthová slovenský jazyk a literatúra
anglický jazykB1
teoretická časť odbornej zložky
praktická časť odbornej zložky
Matúš Virčík slovenský jazyk a literatúra
nemecký jazykB1
teoretická časť odbornej zložky
praktická časť odbornej zložky

© aScAgenda 2018.0.1093 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 19.04.2018