Stredná odborná škola pôdohospodárska a veterinárna, SNP 30, Ivanka pri Dunaji

 

Navigácia

Zoznam učiteľov

 
 
Ing. Katarína Kubišová KUB Rozvrh
Riaditeľka
 
 
Ing. Ingrid Kopšová KPŠ Rozvrh
Zástupkyňa
 
 
Ing. Michal Madžunkov MAD Rozvrh
Zástupca
Triedny učiteľ: IV.AB
 
 
Ing. Juraj Mudroch MUD Rozvrh
Zástupca
 
 
Mgr. Katarína Baierová BAI Rozvrh
Triedna učiteľka: II.AB
Zástupca v triede: II.CE
 
 
Ing. Norbert Barkol BAR Rozvrh
Učiteľ
 
 
Martin Barlík BAM Učiteľ
 
 
MVDr. Zuzana Bartová BAZ Učiteľka
 
 
Ing. Vladimír Békeni BEK Učiteľ
 
 
Mgr. Andrea Belišová BEL Rozvrh
Triedna učiteľka: II.V
 
 
Ing. Maroš Bognár BOM Rozvrh
Triedny učiteľ: II.KMO
Zástupca v triede: I.NLP
 
 
Ing. Radoslav Bognár BOR Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr. Anna Bognárová BOA Rozvrh
Triedna učiteľka: III.V
Zástupca v triede: I.AB
Zástupca v triede: IV.V
 
 
Ing. Eva Buriánková BUR Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Viliam Cigánek CIG Rozvrh
Triedny učiteľ: II.NLP
Zástupca v triede: II.E
 
 
Bc. Iveta Česneková CES Vychovávateľka
 
 
Andrej Dobiáš DOB Rozvrh
Majster
 
 
Mgr. Zoltán Fabó FAB Rozvrh
Učiteľ
 
 
Ing. Ivan Faktor FAK Rozvrh
Učiteľ
 
 
PaedDr. Katarína Guspanová GUS Rozvrh
Učiteľka
 
 
MVDr. Daniel Hluchý HLU Rozvrh
Triedny učiteľ: IV.V
Zástupca v triede: III.V
 
 
Ing. Anna Holcingerová HOL Rozvrh
Učiteľka
Zástupca v triede: II.PMŠ-EK
 
 
Ing. Mária Hrancová HRA Rozvrh
Triedna učiteľka: II.CE
Zástupca v triede: III.CE
 
 
Ľudmila Hrdinová HRD Rozvrh
Majsterka
 
 
MVDr. Milan Hronec HRM Učiteľ
 
 
Ing. Ľubica Kiacová KIA Rozvrh
Učiteľka
Zástupca v triede: II.AB
Zástupca v triede: IV.AB
 
 
Peter Kinčeš KIN Rozvrh
Vychovávateľ
 
 
Ing. Melinda Kocsisová KOC Rozvrh
Triedna učiteľka: I.PMŠ-CH
Triedna učiteľka: III.KMO
 
 
Ing. Marta Kompáneková KOM Rozvrh
Učiteľka
 
 
Ing. Krisztina Kovalcsiková KOV Rozvrh
Triedna učiteľka: I.AB
 
 
Mgr. Pavlína Kubíčková KUP Rozvrh
Učiteľka
 
 
Ing. Miroslav Libiak LIB Rozvrh
Triedny učiteľ: I.NLP
Zástupca v triede: II.KMO
 
 
MVDr. Ján Lőw LOJ Učiteľ
 
 
Mgr. Michaela Lukášová REP Rozvrh
Triedna učiteľka: I.V
Zástupca v triede: III.AB
 
 
Dušan Majtas MAS Učiteľ
 
 
Mgr. Katarína Maľáková MAL Rozvrh
Učiteľka
 
 
MVDr. Jozef Mandík MAN Učiteľ
 
 
Mgr. Elena Melničuková MEL Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Anna Morávková MOR Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.CE
Zástupca v triede: I.V
 
 
MVDr. Ivana Morávková MOI Učiteľka
 
 
Mgr. Mária Mudrochová MUM Vychovávateľka
 
 
Ing. Tatiana Nadaždy NAD Učiteľka
 
 
MVDr. Veronika Nagyová NAG Učiteľka
 
 
Ing. Gabriela Nová NOV Rozvrh
Triedna učiteľka: II.PMŠ-EK
Triedna učiteľka: III.CE
Zástupca v triede: IV.CE
 
 
MVDr. Emil Novotný NOE Učiteľ
 
 
Ing. Radka Orságová ORS Rozvrh
Triedna učiteľka: I.KMR
 
 
Bc. Martina Pechová PEM Učiteľka
 
 
Ing. Michaela Pechová PCH Rozvrh
Majsterka
 
 
Ing. Michal Pitlanič PIT Učiteľ
 
 
Ing. Mária Pitlaničová PIM Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Petronela Polecová POP Rozvrh
Triedna učiteľka: I.E
 
 
Ing. Simona Poluchová POL Rozvrh
Učiteľka
Zástupca v triede: I.PMŠ-CH
Zástupca v triede: III.KMO
 
 
Mgr. Jarmila Rajtáková RAJ Rozvrh
Učiteľka
 
 
Juraj Ruža RUJ Učiteľ
 
 
Ing. Zdenka Skaličanová SKA Rozvrh
Učiteľka
Zástupca v triede: I.KMR
Zástupca v triede: II.V
 
 
Ing. František Suchoň SUC Rozvrh
Učiteľ
 
 
Ing. Mária Surgentová SUR Rozvrh
Učiteľka
 
 
Imrich Šimonič ŠIM Rozvrh
Majster
 
 
MVDr. Jana Širjovová ŠIR Rozvrh
Učiteľka
 
 
Ing. Zdeno Šťastný ŠTA Rozvrh
Učiteľ
 
 
Ing. Jaroslav Šubjak ŠUB Rozvrh
Triedny učiteľ: I.PMŠ-ER
Triedny učiteľ: II.PMŠ-ER
 
 
Mgr. Ľudmila Šulavíková SUL Vychovávateľka
 
 
Mgr. Pavol Trubač TRU Rozvrh
Triedny učiteľ: I.CE
 
 
Mgr. Peter Trubač Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr. Zuzana Valíková VAL Učiteľka
 
 
Mgr. Miroslav Vávra VAV Rozvrh
Triedny učiteľ: III.AB
Zástupca v triede: I.CE
 
 
Ing. Romana Veghová VEG Učiteľka
 
 
Jozefína Zemanová ZEM Vychovávateľka
 
 
Mgr. Jozef Žila ŽIJ Učiteľ
 
 
Mgr. Soňa Žilková ŽIL Rozvrh
Triedna učiteľka: II.E
Zástupca v triede: I.E
Zástupca v triede: II.NLP

© aScAgenda 2019.0.1132 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 25.09.2018