Stredná odborná škola, SNP 30, Ivanka pri Dunaji

 

Navigácia

Zoznam učiteľov

 
 
Ing. Katarína Kubišová KUB Riaditeľka
 
 
Ing. Ingrid Kopšová KPŠ Zástupkyňa
 
 
Ing. Juraj Mudroch MUD Zástupca
 
 
Mgr. Katarína Baierová BAI Triedna učiteľka: II.AB
 
 
Mgr. Andrea Belišová BEL Triedna učiteľka: II.V
 
 
Ing. Maroš Bognár BOM Triedny učiteľ: II.KMO
Zástupca v triede: I.NLP
 
 
Ing. Radoslav Bognár BOR Učiteľ
 
 
Mgr. Anna Bognárová BOA Triedna učiteľka: III.V
Zástupca v triede: IV.AB
Zástupca v triede: IV.V
 
 
Ing. Eva Buriánková BUR Učiteľka
 
 
Mgr. Viliam Cigánek CIG Triedny učiteľ: II.NLP
Zástupca v triede: II.E
 
 
Bc. Iveta Česneková CES Vychovávateľka
 
 
Andrej Dobiáš DOB Majster
 
 
Ing. Ján Duška DUŠ Učiteľ
 
 
Mgr. Zoltán Fabó FAB Učiteľ
 
 
Ing. Ivan Faktor FAK Učiteľ
 
 
PaedDr. Katarína Guspanová GUS Učiteľka
 
 
MVDr. Daniel Hluchý HLU Triedny učiteľ: IV.V
Zástupca v triede: III.V
 
 
Ing. Anna Holcingerová HOL Učiteľka
 
 
Ing. Mária Hrancová HRA Triedna učiteľka: II.CE
 
 
Ľudmila Hrdinová HRD Majsterka
 
 
Ing. Ľubica Kiacová KIA Učiteľka
 
 
Peter Kinčeš KIN Vychovávateľ
 
 
Ing. Melinda Kocsisová KOC Triedna učiteľka: III.KMO
 
 
Ing. Marta Kompáneková KOM Učiteľka
 
 
Ing. Krisztina Kovalcsiková KOV Triedna učiteľka: I.AB
Zástupca v triede: II.AB
 
 
Mgr. Pavlína Kubíčková KUP Učiteľka
 
 
Ing. Miroslav Libiak LIB Triedny učiteľ: I.NLP
Zástupca v triede: II.KMO
 
 
Mgr. Michaela Lukášová REP Triedna učiteľka: I.V
Zástupca v triede: III.AB
 
 
Ing. Michal Madžunkov MAD Triedny učiteľ: IV.AB
 
 
Ing. Zdeno Malík MAL Učiteľ
 
 
Mgr. Anna Morávková MOR Triedna učiteľka: IV.CE
Zástupca v triede: III.CE
 
 
Mgr. Mária Mudrochová MUM Vychovávateľka
 
 
Ing. Tatiana Nadaždy NAD Učiteľka
 
 
Veronika Nagyová Učiteľka
 
 
Ing. Gabriela Nová NOV Triedna učiteľka: II.PMŠ-EK
Triedna učiteľka: III.CE
Zástupca v triede: IV.CE
 
 
Slávka Peceková PEC Učiteľka
 
 
Ing. Michaela Pechová PCH Majsterka
 
 
Ing. Michal Pitlanič PIT Učiteľ
 
 
Ing. Mária Pitlaničová PIM Učiteľka
 
 
Mgr. Petronela Polecová POP Učiteľ
 
 
Ing. Simona Poluchová POL Triedna učiteľka: I.PMŠ-CH
Zástupca v triede: III.KMO
 
 
Mgr. Jarmila Rajtáková RAJ Učiteľka
 
 
Ing. Zdenka Skaličanová SKA Učiteľka
Zástupca v triede: II.V
 
 
Ing. František Suchoň SUC Učiteľ
 
 
Ing. Mária Surgentová SUR Učiteľka
 
 
Imrich Šimonič ŠIM Majster
 
 
MVDr. Jana Širjovová Učiteľka
 
 
Mgr. Nadežda Škodová ŠKD Učiteľka
 
 
Ing. Zdenek Šťastný ŠTA Učiteľ
 
 
Ing. Jaroslav Šubjak ŠUB Triedny učiteľ: I.PMŠ-ER
Triedny učiteľ: II.PMŠ-ER
 
 
Mgr. Ľudmila Šulavíková SUL Vychovávateľka
 
 
Mgr. Pavol Trubač TRU Triedny učiteľ: I.CE
 
 
Mgr. Peter Trubač Učiteľ
 
 
Mgr. Petra Túriová TUR Učiteľka
 
 
Mgr. Zuzana Valíková VAL Učiteľka
 
 
Mgr. Miroslav Vávra VAV Triedny učiteľ: III.AB
 
 
Jozefína Zemanová ZEM Vychovávateľka
 
 
Mgr. Soňa Žilková ŽIL Triedna učiteľka: II.E
Zástupca v triede: II.NLP

© aScAgenda 2019.0.1117 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 06.08.2018