Stredná odborná škola, SNP 30, Ivanka pri Dunaji

 

Navigácia

Zoznam učiteľov

 
 
Ing. Katarína Kubišová KUB Rozvrh
Riaditeľka
 
 
Ing. Ingrid Kopšová KPŠ Rozvrh
Zástupkyňa
 
 
Ing. Juraj Mudroch MUD Rozvrh
Zástupca
 
 
Mgr. Katarína Baierová BAI Rozvrh
Triedna učiteľka: I.AB
 
 
Zuzana Bártová Učiteľ
 
 
Mgr. Andrea Belišová BEL Rozvrh
Triedna učiteľka: I.V
 
 
Ing. Maroš Bognár BOM Rozvrh
Triedny učiteľ: I.KMO
Zástupca v triede: III.KM
 
 
Ing. Radoslav Bognár BOR Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr. Anna Bognárová BOA Rozvrh
Triedna učiteľka: II.V
Zástupca v triede: III.AB
Zástupca v triede: III.V
 
 
Ing. Eva Buriánková BUR Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Viliam Cigánek CIG Rozvrh
Triedny učiteľ: I.NLP
Zástupca v triede: I.E
 
 
Bc. Iveta Česneková CES Vychovávateľka
 
 
Andrej Dobiáš DOB Rozvrh
Majster
 
 
Ing. Ján Duška DUŠ Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr. Zoltán Fabó FAB Rozvrh
Učiteľ
Zástupca v triede: II.NLP
 
 
Ing. Ivan Faktor FAK Rozvrh
Učiteľ
 
 
Lenka Géhry Učiteľ
 
 
PaedDr. Katarína Guspanová GUS Rozvrh
Učiteľka
Zástupca v triede: IV.AB
 
 
MVDr. Daniel Hluchý HLU Rozvrh
Triedny učiteľ: III.V
Zástupca v triede: II.V
 
 
Ing. Anna Holcingerová HOL Rozvrh
Učiteľka
 
 
Ing. Mária Hrancová HRA Rozvrh
Učiteľka
Zástupca v triede: I.CE
 
 
Ľudmila Hrdinová HRD Rozvrh
Majsterka
 
 
Ing. Simona Chalaniová CHA Učiteľka
 
 
Ing. Ľubica Kiacová KIA Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.E
 
 
Peter Kinčeš KIN Rozvrh
Vychovávateľ
 
 
Ing. Melinda Kocsisová KOC Rozvrh
Triedna učiteľka: II.KMO
Triedna učiteľka: II.PMŠ-ECH
 
 
Ing. Marta Kompáneková KOM Rozvrh
Učiteľka
 
 
Ing. Krisztina Kovalcsiková KOV Rozvrh
Učiteľka
Zástupca v triede: I.AB
 
 
Mgr. Pavlína Kubíčková KUP Rozvrh
Učiteľka
 
 
Ing. Miroslav Libiak LIB Rozvrh
Triedny učiteľ: III.KM
Zástupca v triede: I.KMO
 
 
Mgr. Michaela Lukášová REP Učiteľka
Zástupca v triede: II.AB
 
 
Ing. Michal Madžunkov MAD Rozvrh
Triedny učiteľ: III.AB
 
 
Marta Majtasová MAJ Rozvrh
Učiteľka
 
 
Ing. Zdeno Malík MAL Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr. Anna Morávková MOR Rozvrh
Triedna učiteľka: III.CE
Zástupca v triede: II.CE
 
 
Mgr. Mária Mudrochová MUM Vychovávateľka
 
 
Ing. Tatiana Nadaždy NAD Učiteľka
 
 
Veronika Nagyová Učiteľ
 
 
Ing. Gabriela Nová NOV Rozvrh
Triedna učiteľka: I.PMŠ-EK
Triedna učiteľka: II.CE
Zástupca v triede: III.CE
 
 
Ing. Michaela Pechová PCH Rozvrh
Majsterka
 
 
Ing. Michal Pitlanič PIT Rozvrh
Triedny učiteľ: IV.CD
Zástupca v triede: IV.E
 
 
Ing. Mária Pitlaničová PIM Rozvrh
Učiteľka
Zástupca v triede: IV.CD
 
 
Ing. Simona Poluchová POL Rozvrh
Učiteľka
Zástupca v triede: II.KMO
Zástupca v triede: II.PMŠ-ECH
 
 
Mgr. Jarmila Rajtáková RAJ Rozvrh
Učiteľka
 
 
Ing. Zdenka Skaličanová SKA Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.AB
Zástupca v triede: I.V
 
 
Ing. František Suchoň SUC Rozvrh
Učiteľ
 
 
Ing. Mária Surgentová SUR Rozvrh
Učiteľka
 
 
Imrich Šimonič ŠIM Rozvrh
Majster
 
 
MVDr. Jana Širjovová Učiteľ
 
 
Mgr. Nadežda Škodová ŠKD Rozvrh
Učiteľka
 
 
Ing. Zdenek Šťastný ŠTA Rozvrh
Učiteľ
 
 
Ing. Jaroslav Šubjak ŠUB Rozvrh
Triedny učiteľ: I.PMŠ-ER
 
 
Mgr. Ľudmila Šulavíková SUL Vychovávateľka
 
 
Mgr. Pavol Trubač TRU Rozvrh
Triedny učiteľ: II.NLP
 
 
Mgr. Peter Trubač Rozvrh
Učiteľ
 
 
Mgr. Petra Túriová TUR Triedna učiteľka: I.CE
 
 
Mgr. Zuzana Valíková VAL Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Miroslav Vávra VAV Rozvrh
Triedny učiteľ: II.AB
 
 
Jozefína Zemanová ZEM Vychovávateľka
 
 
Mgr. Soňa Žilková ŽIL Rozvrh
Triedna učiteľka: I.E
Zástupca v triede: I.NLP

© aScAgenda 2018.0.1078 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 14.12.2017